Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Ворскли з’явилось кіберпідсилення

У ФК «Ворскла» літнє підсилення – Віталій «Vitalstar» Мандрик. Віталій представлятиме клуб на полях надсучаснішого напряму – кіберспорту, а саме, у дисципліні FIFA.

Розуміючи всесвітню популярність та можливості кіберспортивного напряму, ФК «Ворскла», вочевидь, не міг залишатися осторонь світових тенденцій.

Саме тому, першим кроком на шляху до розвитку кіберспорту в регіоні є підписання одного з найкращих кіберфутболістів України, Віталія, та надання йому статусу офіційного представника  футбольного клубу «Ворскла» на найбільших всеукраїнських та міжнародних змаганнях!

Завдяки такому підписанню ми не тільки популяризуємо бренд «Ворскли», а й привернемо увагу додаткової аудиторії в Україні та світі, – впевнений Олег Лисак, віце-президент «Ворскли». – Хочу, щоб цей проект співпраці розвивався. Бажаю нашому спортсменові перемог.

Віталій «Vitalstar» Мандрика

Призер національних турнірів, серед яких:

– Зимовий Кубок ФК «Чорноморець» 2018 (Одеса);

– Кубок Молдови з Кіберфутболу 2018;

Практикуючий гравець, постійний учасник фіналів глобальних киберспортивних форумів, серед яких:

– КУБОК УПЛ-ФОКСТРОТ 2017 (Одеса);

– Всеукраїнський турнір з Кіберфутболу 2017 (Київ);

– Кубок НК «Верес» з Кіберфутболу 2018 (Рівне).

“Ми впевнені, що, завдяки спільній праці та професійного менеджменту нашого клубу, вже найближчим часом на небосхилі міжнародного кіберспорту засяє нова зірка – зірка ФК «Ворскла», – говорять у ФК “Ворскла”.

Система Orphus Поделиться на fb