Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У таборі «Молода гвардія» розпочалась перша зміна

22 червня екватор першої зміни відсвяткували юні відпочивальники дитячого табору «Молода гвардія», що у Терешках.

Цьогоріч на першу зміну в «Молоду гвардію» з’їхалися близько трьохсот дітей. Хтось відвідав цей табір уперше, а хтось – постійний гість у закладі, повідомляють у міській раді.

Уже традиційно привітав відпочивальників з літніми канікулами міський голова Олександр Мамай. Він побажав малечі тільки позитивних та яскравих емоцій:

За перші тижні відпочинку у вас була можливість роззнайомитися з однолітками, – зауважив очільник міста, звертаючись до дітей. – Я бажаю вам, аби кожен ваш день з новими друзями був наповнений пригодами та яскравими емоціями. Аби це літо ви запам’ятали на все життя!

З нагоди святкування екватору відпочинкової зміни, діти підготували невеликий концерт, під час якого демонстрували свої таланти. А оскільки темою зміни став «Євротур-2018», то кожен загін підготував номер, пов’язаний з певною європейською країною.

За доброю традицією, міський голова Полтави приїхав відвідати дітей не з пустими руками. Так, усі відпочивальники табору отримали особливий та неочікуваний подарунок від Олександра Мамая. Уже в понеділок усі діти разом з вихователями відвідають зоопарк «Бабусин дворик» та спортивно-розважальні локації.

А наприкінці свята на усіх чекала дискотека та святковий феєрверк.