Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині приймають подання на здобуття премії імені Дмитра Луценка

Згідно з рішенням 31 сесії 7-го скликання Пирятинської районної Ради було затверджене Положення про літературно-мистецьку премію імені Дмитра Луценка «Осіннє золото», повідомляють у секторі культури  і туризму  Пирятинської РДА.

Премією нагороджуються діячі культури та громадські діячі за внесок в розвиток української культури. Її присуджують за кращі літературно-мистецькі твори, що наслідують традиції творчості видатного поета-пісняра – заслуженого діяча мистецтв України – Дмитра Луценка з метою вшанування пам’яті та пропаганди його творчості, виявлення і підтримки творчої діяльності нових талановитих колективів та виконавців, формування моральних цінностей, патріотичного виховання населення.

За детальною інформацією звертатись в сектор культури і туризму Пирятинської райдержадміністрації за адресою: вул. Соборна, 59 м. Пирятин, Полтавська область, 37000; тел (05358) 2-04-24, (05358) 3-15-79, або за електронною адресою: piryatin_kyltyra@meta.ua.

Документи на здобуття премії надсилати за адресою: вул. Соборна, 59 м. Пирятин, Полтавська область, 37000 або за електронною адресою: piryatin_kyltyra@meta.ua не пізніше 1 серпня 2018 року.