Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві визначили переможців обласного конкурсу “Журналіст року”

Сьогодні у у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка привітали журналістів з прийдешнім Днем журналіста.

Під час урочистостей назвали переможців обласного конкурсу “Журналіст року” та відкрили виставку “У кадрі — журналіст”.

“Дивлячись на світлини виставку здається, що робота журналіста весела, цікава та дуже не складна. Але о 6 годині ранку вже виходять новини, тому журналісти працюють кожну годину та кожну хвилину. Хочу привітати вас від імені голови Полтавської ОДА Валерія Головка та голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького з прийдешнім Днем журналіста”, – привітав журналістів заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

Обласний конкурс “Журналіст року” цьогоріч відбувся втретє.

“Професія журналіста — це не тільки вміння писати та знімати матеріали, а й потрібно трішки знати економіку, десь — історію, бути психологом, а ще — бути людиною. Людиною, яка любить своє місто та свою країну. Задум виставки “У кадрі — журналіст” показує як журналісти люблять свою роботу, а сяючи очі — це те тепло, яке ви передаєте читачам та глядачам”, – сказала директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Вікторія Пилипенко.

Переможців конкурсу «Журналіст року-2017» нагородили дипломами і грошовими винагородами у розмірі 1500 грн.

Грамоти отримали і найактивніші учасники творчого конкурсу «Журналіст року».

Окрім цього, найвідданішим своїй справі працівникам ЗМІ вручили грамоти від Полтавської обласної ради, Полтавської ОДА, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА, Головного територіального управління юстиції в Полтавській області.

 

Система Orphus