Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві виділили кошти жителям міста та громадським організаціям

Сьогодні, 20 червня, секретар міської ради Оксана Деркач провела чергове засідання виконавчого комітету, під час якого розглянули та ухвалили ряд важливих для життєдіяльності міста питань.

Під час засідання ухвалили рішення, які стосуються відшкодування витрат на пільгове перевезення, створення Комітету з управління впровадженням Стратегії економічного розвитку, проведення громадських слухань та інші, повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

Серед іншого, на виконання програми соціального забезпечення «Турбота» на 2018 рік ухвалили рішення, відповідно до якого соціально незахищені категорії міста отримають матеріальну допомогу на загальну суму 2 мільйони 205 тисяч 800 гривень.

Зокрема, 166 тисяч гривень спрямують для виплати матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями.

Одноразову матеріальну допомогу отримають:

– одинадцять учасників бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО по 1 тисячі гривень кожному;

– дружина військовослужбовця, який загинув (помер) чи пропав безвісти під час проходження військової служби, в розмірі 300 тисяч гривень (за зверненням);

– мати дітей, батько яких загинув в районі проведення АТО – мешканка міста Полтави (за зверненням) 200 тисяч гривень;

– гр. Духно Юрій Іванович на придбання та встановлення підйомника похилого (сходового) у під’їзді №2 житлового будинку №32 по вул. Ветеринарній в розмірі 115 тисяч гривень;

– гр. Мацицька Олена Володимирівна для здійснення ремонтно-відновлюваних робіт житлового будинку з господарськими будівлями (навісів та сараю) в розмірі 200 тисяч гривень, де, відповідно до рішення виконавчого комітету створено дитячий будинок сімейного типу.

На загальну суму 4 тисячі гривень матеріальної допомоги спрямують двом родинам, в яких померли: учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії, особа з інвалідністю внаслідок війни (воїн-інтернаціоналіст) по 2 тисячі гривень кожній.

Також, відповідно до ухваленого рішення, фінансову підтримку отримає БО «СВІТЛО НАДІЇ” на реалізацію соціального проекту «Університет третього віку» для надання послуг з освіти дорослих громадянам похилого віку м. Полтава через Полтавський університет економіки і торгівлі протягом червня-грудня 2018 року щомісячно по 60 тисяч гривень.Загальна сума видатків складає 420 тисяч гривень.

Окрім того, виділено кошти громадській організації «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави» для оплати послуг із проведення організаційних заходів (просвітницьких, культурно-масових, дозвілля, занять з іпотерапії тощо), літнього відпочинку дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю з дитинства до 35-ти років із одним супроводжуючим, на загальну суму 399 тисяч 800 гривень.

У 2018 році фінансову підтримку отримають також благодійні та громадські організації на загальну суму 390 гривень, а саме:

– Рада Полтавської міської організації ветеранів у червні на загальну суму 20 тисяч гривень;

– БО «ГОРЛИЦЯ» у червні на загальну суму 20 тисяч гривень;

– Громадська спілка «Координаційна Рада громадських організацій учасників АТО» протягом липня-вересня щомісячно по 100 тисяч гривень, протягом жовтня-листопада щомісячно по 20 тисяч гривень, у грудні 10 тисяч гривень.