Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних (ФОТО, ВІДЕО)

6 червня в Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області відбулися змагання серед п’яти кращих команд, що напередодні перемогли у районних та міських етапах фестивалю, повідомляє прес-служба відомства.

Перший заступник начальника Головного управління Олег Горбенко привітав присутніх з початком змагань, побажав вдалих виступів та перемоги.

В обласному етапі діти демонстрували вокальні, хореографічні та художні здібності, а також знання з правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності команди: “Запальні дівчата” з Гадяцької спеціалізованої школи №4; “Вартові” з Карлівської школи №3; “Фенікс” з Кулажинської школи Гребінківського району, “Палаючі серця” з Полтавської школи №24 та “Young rescuer” з Розсошенської гімназії Полтавського району.

Школярі змагалися у п’яти конкурсних епізодах: “Візитка”, “Домашнє завдання”, “Плакат соціальної реклами”, “Влучний ствольщик” та “Порятунок потопаючого”.

Виступи команд були веселі, яскраві, наповнені тонким гумором та крім цього, несли в собі багаж життєво важливих знань. Кожна команда ДЮП намагалася якнайкраще донести до глядачів основи знань, вмінь та навичок, що можуть допомогти людині уникнути у повсякденному житті лиха, яке несе у собі пожежа чи будь-яка інша надзвичайна подія.

Отже, за підсумками змагань, набравши найбільшу кількість балів перемогу здобула команда ДЮП “Young rescuer”, друге призове місце виборола команда “Вартові”, третьою стала команда “Фенікс”.

Усі призери та учасники змагання отримали подарунки, грамоти та кубки.

Система Orphus