Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві урочисто привітали держслужбовців з нагоди відзначення 100-річчя Державної служби України (ФОТО)

У Полтавському облмуздрамтеатрі імені М.В.Гоголя сьогодні відбулись урочистості з нагоди відзначення 100-річчя Державної служби України.

Нині у Полтавській області налічується 5764 державних службовці.

«З часів гетьманату Павла Скоропадського у 1918 році, коли вперше він прийняв обітницю державної служби, ми відліковуємо це як започаткування Державної служби, як інституту. На Полтавщині налічується 5764 державних службовців, які діляться за категоріями і посадами — 1666 керівників і 4300 держслужбовці категорії В. Є державні службовці, які мають стаж понад 30 років. Це ті люди, які майже все своє життя віддали державі», – розповів заступник начальника міжрегіонального управління Національної державної служби Полтавської та Кіровоградської областей Артем Тимощук.

Грамоти Полтавської ОДА та Полтавської обласної ради отримали 11 держслужбовців, серед яких начальники управлінь та головні спеціалісті відділів. Кращих держслужбовців відзначили за перемогу у II турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

За I місце у номінації «Кращий спеціаліст» серед державних службовців обласної адміністрації нагородили Валентину Мусієнко, заступника начальника відділу координації заходів цивільного захисту та управління персоналом управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.

«Свою посаду я зайняла зовсім недавно. Буквально місяць тому. До цього працювала на посаді головного спеціаліста, займаюсь кадровими питання, діловодства. Робота дуже подобається. Будь-яка робота на державній службі є відповідальною. У конкурсі треба було пройти перший етап, там передбачались знання законодавства, виконання практичного завдання. У другому етапі були тестові і практичні завдання, співбесіда та обговорення за круглим столом певного питання. Було цікаво, хотіла спробувати свої сили і перевірити свої знання чи я щось досягла за 3 роки роботи на державній службі», – зазначила Валентина Мусієнко.

Заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий перед нагородженням зачитав привітання від Президента України та зазначив, що нині у людей повертається довіра до державних службовців.

«На теренах України хочемо привітати всіх державних службовців, які отримають сьогодні нагороди і подяки за свою кропітку і тяжку роботу. За результатами відповідних дій, сьогодні в людей повертається довіра до державних службовців. Про це свідчать і подяки, і звернення громадян, які отримують змістовні відповіді, і є сам результат роботи», – запевнив Роман Товстий.