Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розпочав роботу громадський оргкомітет з проведення фестивалю «Зберемося, Роде!»

Цьогоріч фестиваль «Зберемося, Роде!» запланували на 8-9 вересня. Мистецьке дійство проведуть у Полтаві  другий  рік поспіль.

Ініціювали його воїни російсько-української війни, зокрема низка ветеранських громадських організацій: “Братерство учасників АТО Полтавщини”, Громадська спілка “Координаційна рада громадських організацій учасників АТО” та Полтавська філія ВГО “Українська асоціація інвалідів АТО”. Організатори мають на меті популяризувати вітчизняну етно-рок музику, а також сприяти соціальній адаптації ветеранів війни з Росією.

Фестиваль відбудеться у парку «Перемога» неподалік Співочого поля Марусі Чурай. На офіційній сторінці фестивалю у Facebook повідомляють, що конкурсний відбір пройшли, а отже неодмінно матимуть нагоду виступити перед численною полтавською аудиторією  гурти «Motanka» та «Toloka».

На думку музичних експертів, «Motanka» це колектив, котрий успішно може поєднувати  важку музику  із українськими фольклорними мотивами та народними інструментами, а «Toloka»  грає rock, jazz, reggae з елементами українського фолку. 

Хедлайнером етнофестивалю стане гурт «СH.SH Чумацький Шлях».