Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві організували квест для дітей спільно з Нацполіцією

До Міжнародного дня захисту дітей на базі тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Полтавській області у с. Крутий Берег відбулося тематичне свято «Майбутнє україни — в руках дитини!»

Організували його Департамент освіти і науки Полтавської ОДА, Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді та відділ ювенальної первенції Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Учасниками свята стали команди закладів позашкільної осівти – обласного еколого-натуралістичного центру, обласного центру туризму і краєзнавства, обласного центру естетичного виховання, Малої академії наук та ГО «Центр спеціальної підготовки Скіф».

«Це унікальний захід, організований у формі квесту, на свіжому повітрі. Сьогодні тут обдаровані діти, які свій вільний час придідяють позашкільній освіті. Вони зможуть показати свої знання, вміння, фізичні можливості», – зазначила на відкритті директор Депертаменту освіти і науки ОДА Олена Харченко.

До присутніх звернувся старший інспектор з особливих доручень відділу ювенальної первенції ГУ Нацполіції в Полтавській області Віктор Кириченко.

«Захід відбувається з метою популяризації здорового способу життя, взаємодії поліції і суспільства, і будьте впевнені – поліція поряд і завжди прийде вам на домпомогу!» – наголосив він.

Команди отримали маршрутні листи і розійшлися по локаціях. Згідно з правилами, працювали не на швидкість, а на якість. Біля кожної команди перебували інструктори, котрі оцінювали якість виконання завдань. Учасники долали смугу перешкод, вправлялися у стрільбі з лука, демонстрували навички першої медичної допомоги, виконували вправи на витривалість… Спільно з вибухотехніками вчилися розпізнавати небезпечні предмети, а з кінологами — розгадували вікторину про все, що стосується собак.

За підсумковою кількістю балів перше місце посіли команди “Лідер” обласного Центру науково-тухнічної творчості та “Скіф”. Друге місце розділили команди “Екопатруль” Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру та “Позитив” обласного Центру туризму і краєзнавства. Третє місце за командами “Технік” обласного Центру науково-технічної творчості  та “Гелікон” Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді. Переможцям вручили відзнаки, а решта учасників отримали грамоти учасників. Усіх порадували солодкими подарунками та частували поьовою кашею.