Ви тут:
Полтавщина Р Суспільство 

У Полтаві нардеп від “УКРОПу” Віталій Купрій заявив про наміри балотуватися в президенти

В рамках всеукраїнського туру Полтавщину відвідав народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій. У Полтаві він провів зустріч із представниками ЗМІ та громадськістю.

«Полтавщина мені небайдужа, часто проїжджаю тут дорогою на Київ. Я народився неподалік, у м. Кам’янське на Дніпропетровщині. Хочу поділитися своїм баченням ситуації в державі, а ще більше – почути вас, ваші проблеми, побажання, взяти їх, як наказ від виборців», – поділився він.

Як член опозиційного міжфракційного депутатського об’єднання «Укроп», Віталій Купрій не згоден з соціально-економічним і політичним курсом в країні.

«Давно займаюся правозахистом і антикорупційною діяльністю. Я один із авторів програми антикорупційних розслідувань «Громадська прокуратура», яка виходить щовівторка на телеканалі “ZIK” о 23.00. Уже вийшли 10 випусків, і виявлені такі оборудки, що при зупиненні корупції дозволили б наповнити бюджет і покращити життя людей в рази. Це і схеми виведення коштів в офшори, це і газові оборудки, коли нам розповідають, що треба підвищити ціну на газ у півтора рази, і при цьому встановлюють собі шалені зарплати. Моя позиція давно озвучена: якщо надра, зокрема газ, є власністю українського народу, то треба у цей важкий час віддати його людям по собівартості видобутку, з невеликою націнкою, яка дозволяє нарощувати виробництво. Але ніхто нас не почув, бо дуже вигідно мати високу ціну і на цьому наживатись».

Саме засилля корупції і підштовхнуло п. Віталія до важливого рішення.

«У нас  – найкраща конституція, що стосується прав людини. Але вони не виконуються. Нема невідворотності покарання за вчинений злочин. Як заступник голови правоохоронного комітету Верховної ради я знаю, що правоохоронна система у нас не працює. Президент має очистити владу. Саме тому я хочу балотуватися на посаду Президента, щоб навести в країні лад і забезпечити ці зміни».

Більшу частину зустрічі Віталій Купрій присвятив зверненням полтавців. Свої проблеми озвучили представники підприємств «Екометан» і полтавського комбінату хлібопродуктів. Питання стосувалися і розвитку дитячого та масового футболу, і нищення місцевих пам’яток культури, і будівництва Біланівського ГЗК. Деякі з них доручили узяти на контроль місцевим депутатам від «УКРОПу».

«Під час Євромайдану я був черговим комендантом КМДА, головою юридичної служби. І вважаю, що Революція Гідності ще не закінчилася», – підсумував розмову народний депутат. Після візиту до Полтави він вирушив на зустріч з мешканцями Миргорода і Лубен.

Система Orphus