Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременуці відбувся костюмований парад тварин

Другий костюмований парад тварин “Кубок Хатіко” відбувся у Придніпровському парку в Кременчуці. Головною його метою була допомога КП “Спецсервіс-Кременчук”, яке опікується безпритульними тваринами.

Кожен учасник і гість параду міг купити спеціальне сердечко-уподобайку, аби підтримати ту чи іншу тварину, повідомляє Кременчуцька газета.
На цьогорічний парад подали заявки більше 80 учасників. Можна було побачити собак, котів і равликів-велетнів. Участь у параді взяли і службові собаки поліції Кременчука. Як і минулого року, було дефіле в костюмах, а далі змагання в номінаціях: «Національне вбрання», «Оригінальний і креативний костюм», «Демонстрація таланту улюбленця», «Дружна родина». За участю усіх мешканців міста, які завітали на парад тварин, було зібрано більше 8700 грн. Ці гроші були передані головним організатором події Генадієм Тертичним до комунального підприємства «Спецсервіс Кременчук».

Після параду декому з безпритульних учасників пощастило знайти господарів: двох собачок та котів з притулку забрали у добрі руки.

Система Orphus