Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці 2 родини загиблих учасників АТО та 5 родин учасників АТО з інвалідністю I – II групи придбають власне житло

На засіданні міської комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення була визначена першочерговість кандидатів із числа сімей загиблих учасників АТО та учасників АТО з інвалідністю, яку вони отримали під час військових дій на сході України.
Нагадаємо, дещо раніше  Кременчук отримав субвенцію з державного бюджету у розмірі більше 5,6 млн грн. Ці кошти мають бути спрямовані на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилих приміщень  для сімей загиблих осіб та осіб з інвалідністю I – II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, повідомляють у міській раді.
Як зазначила керівник департаменту соціального захисту населення та питань АТО Марина Доценко, одержаної суми вистачать аби наполовину покрити попередню потребу. Вона звернула увагу на тому, що компенсація виплачується в повному обсязі та за умови  перебування заявників на квартирному обліку.
За результатами голосування, членами робочої групи був сформований порядок черговості, до якого увійшли 2 родини загиблих учасників АТО та 5 родин учасників АТО з вищезазначеним статусом. Отже, після надходження коштів на банківські рахунки кременчужани матимуть можливість придбати для себе та своїх родин  власне житло.