Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У ГУ ДФС Полтавщини відзначили найкращих працівників

З нагоди відзначення Дня державної служби, Дня Конституції України, 28-ї річниці утворення державної податкової служби в Україні, у Головному управлінні ДФС у Полтавській області відбулися урочисті заходи.

Напередодні визначного державного свята – Дня Конституції України своїх колег привітала в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, яка відзначила, що день прийняття основного Закону держави назавжди увійшов у сучасну історію українського суспільства, адже всі задекларовані Конституцією права та свободи – це норма життя громадян будь-якої розвиненої правової європейської країни.

Також заступник очільника обласної фіскальної служби привітала всіх присутніх із 100-річчям Дня державної служби та черговою річницею утворення податкової служби, побажавши всім міцного здоров’я, бадьорості духа, мирного неба та впевненості у безхмарному конституційному майбутньому нашої Вітчизни!

На завершення урочистих зборів, найкращих працівників Головного управління ДФС у Полтавській області відзначили почесними відзнаками Полтавської обласної державної адміністрації, обласної та міської рад, а також ГУ ДФС в області.

Головне управління ДФС у Полтавській області

Система Orphus