Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У “Горизонті” завершилась І міжнародна оздоровча зміна “Ліга супергероїв”

21 червня в дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» відбулося закриття І міжнародної оздоровчої зміни «Ліга супергероїв», упродовж якої діти мали можливість спілкуватися з новими друзями, знайомитися з оригінальними захопленнями, інтересами та цікавими людьми, відкривали в собі таланти, реалізували себе в захоплюючому світі творчості, спорту та нескінченних пригод, чудово по-літньому відпочивали та оздоровлювалися в компанії найщиріших друзів.
Протягом І зміни «Ліга супергероїв», що тривала з 02 по 22 червня, у «Горизонті» оздоровилося 460 дітей із Києва й Харкова, Дніпра й Одеси, Івано-Франківська й Полтави, Кропивницького й Кременчука, Горішніх Плавнів та Унген (Молдова), повідомляють у Горішньоплавнівській міській раді.

Із завершенням першого етапу Літа-2018 горизонтівців привітала начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко. Разом із директором центру Наталією Мартинович вручили грамоти найкращим спортсменам І зміни, найактивнішим учасникам конкурсів, програм, творчим зіркам центру. Дружними вигуками й підтанцьовуванням горизонтівці-супергерої зустрічали виступи своїх вожатих.

Теплим було прощання із дитячою делегацією з міста Унгени, які оздоровлювалися в ДСОЦ «Горизонт» у рамках партнерських відносин із Молдовою. Кожному гостю вручили сувенірні подарунки й футболку ДСОЦ «Горизонт». Діти дякували за відпочинок, ділилися враженнями від екскурсій, конкурсів.Яскраве вечірнє вогнище дружби сповістило про завершення І зміни оздоровчого сезону Літо-2018 у ДСОЦ «Горизонт».