Ви тут:
Суспільство Україна 

Синоптики обіцяють полтавцям вологу спеку найближчими днями

У найближчі кілька днів за прогнозами синоптиків, в Україні і на Полтавщині буде дуже спекотно і волого, дощі з грозами не принесуть полегшення.

За прогнозами українського Гідрометцентру, в найближчі кілька днів, не дивлячись на грозові дощі, які будуть “кочувати” по всій території країни температура повітря буде поступово підвищуватися. І вже до середини тижня в середньому повітря прогріється до + 28-30 градусів, місцями до +33.

17 червня у західних, центральних, північних і частини південних областей очікуються зливи, а ось на сході – сухо і сонячно. Температура повітря лише в західних регіонах опуститься на 2-3 градуси – до + 24-27. На решті території – жарко, місцями до +30.

1706_01

18 червня, в понеділок, грози залишаться на західній частині України.  Середня температура буде плавно підвищуватися і місцями буде до +31, на півдні – до +33.

1806

19 червня, у вівторок, погода буде схожа з попереднім днем. Волога спеказакріпиться. Стовпчики термометрів залишаться на відмітках + 28-30 градусів.
Дощі з грозами прогнозуються в західних областях України.

1906

20 червня, в середу, грозовий фронт перекочує на схід України. Але температураповітря від цього не знизиться. На решті території країни прогнозують сонячну погоду.Температура повітря як і раніше буде високою – + 27-29 на заході країни, в центрі і насході до +30, на півдні до +33.

2006

У четвер, грозовий фронт стане “смугою” від заходу до сходу України. А північні і південні регіони країни будуть сонячними. Проте, похолодання не передбачається. Все так же по всій території країни очікується волога спека,місцями до + 30-33 градусів.

2106