Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сесія Новосанжарської районної ради: ремонт мосту, школи та передача власності ОТГ

Відбулося пленарне засідання двадцять п’ятої позачергової сесії Новосанжарської районної ради. У ній взяли участь голова РДА Сергій Бульбаха, перший заступник голови РДА Наталія Постольник, сільські голови, керівники управлінь, відділів РДА, керівники підприємств, установ, організацій, повідомляють у Новосанжарській райраді.

На початку засідання присутні вшанували світлу пам’ять воїнів, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України, хвилиною мовчання.

Розглянули 8 питань. Відповідно до рішень сесії внесено зміни до районної комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; зміни до попереднього рішення сесії від 24 травня 2018 року щодо передачі коштів районного бюджету у вигляді субвенції до бюджету Малоперещепинської сільської ради у 2018 році на капітальний ремонт мосту через річку Ворскла на території села Старі Санжари.

 

Щодо питання фінансування видатків із залишку цільового фонду соціального розвитку в 2018 році було прийняте рішення про затвердження переліку об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку. Зокрема, передбачено проведення поточного ремонту в Лелюхівській ЗОШ.

Передано із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у власність Нехворощаньської сільської (ОТГ) Нехворощанську, Соколовобалківську, Маячківську і Шедіївську загальноосвітні навчальні заклади та Лівеньський НВК.