Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини працюватимуть у посиленому режимі у період відзначення Дня Конституції України

З метою оперативного реагування на надзвичайні події та ситуації у період відзначення Дня Конституції України, підрозділи ДСНС України переведені на посилений режим несення служби.

У Полтавській області цілодобово на чергуванні перебуватимуть 224 чоловіка особового складу та 73 одиниці техніки. Також, Головне управління готове забезпечити введення в бойові розрахунки резервної техніки та особового складу для виконання завдань за призначенням додатково 240 рятувальників та 90 одиниць спеціальної та інженерної техніки, а також піротехнічні розрахунки. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

У період відзначення Дня Конституції України організовано взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції України, регіональними службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення заходів та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій. Визначено порядок дій і графіки чергування оперативних мобільних груп. Пожежна, інженерна і спеціальна техніка приведена у підвищену готовність.

Проведено інструктаж з рятувальниками залучених до несення служби, оперативних груп та чергових змін.

Також буде здійснюватися посилений моніторинг пожежної обстановки на об’єктах з масовим перебуванням людей.

Головне  управління ДСНС України у Полтавській області закликає неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, адже пожежі у природних екосистемах пов’язані не тільки з економічними збитками, вони ще завдають і  величезної шкоди довкіллю.

У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте за номером 101.

Система Orphus