Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рух добровольців «Простір свободи» запрошує у піший похід Полтавщиною

27-30 червня ГО Рух добровольців «Простір свободи» запрошує приєднатися до пішого походу за маршрутом Полтава – Диканька – Опішне –  Котельва.

Піший похід Полтавщиною є другою акцією в рамках ініціативи «Україна крок за кроком». У 2017 році її учасники пройшли від Києва до Чернігова.

Перший етап цьогорічного маршруту проляже від Полтави вздовж ріки Ворскли до Диканьки, звідти до столиці гончарства Опішні, далі до Більського городища і Котельви. Разом з екскурсіями і зустрічами програма розрахована на 4 дні, три з яких припадають на вихідні. Старт 27 червня від пам’ятника Шевченку навпроти краєзнавчого музею в Полтаві об 11.00. Для участі потрібна попередня реєстрація.

Головна мета заходу – зустрічі і налагодження співпраці учасників походу з представниками місцевих ініціатив, які творять нову країну знизу і потребують підтримки і взаємодії з однодумцями. Звичайно, похід є чудовою нагодою побачити гарні краєвиди, визначні пам’ятки культури, зустріти чудових людей,

«Крок за кроком пройти і відчути свою країну. Від міста до міста, від села до села. Зустрітися з людьми, які йдуть поруч. Зустрітися з тими, хто творить паростки нової країни у містах і селах, до яких приведе наш шлях».