Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Розбишівська школа у Гадяцькому районі стала переможцем конкурсу соціальних проектів

Розбишівська загальноосвітня школа Гадяцького району перемогла у всеукраїнському конкурсі соціальних проектів “Громадотворець”.

Він відбувався у Сумській, Чернігівській, Харківській та Полтавській областях. Його мета – створення ефективної комунікації між громадою, бізнесом і владою.

Цей конкурс – частина значного напрямку роботи компанії під назвою «Громадський бюджет», спрямованого на взаємодію з громадами та поліпшення умов життя на селі. Завдання конкурсу – залучити людей до вирішення місцевих проблем. Група педагогів нашої школи розробила проект “Школа починається з фойє…” Саме він переміг в результаті відкритого голосування. Сподіваємося на успішну реалізацію проекту до 1 вересня нового навчального року», – розповіла “Новинам Полтавщини” директорка Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ст. Валентина Дузь.

Після надання ескізів та кошторису на ремонт фойє та заміну освітлення виділять 50 тис. грн. Зараз у Розбишівській школі навчаються 50 учнів, у тому ж приміщенні розміщений дитсадок, який відвідують близько тридцяти дітей.