Ви тут:
Суспільство Україна 

Президент обіцяє, що до кінця року в селах запрацюють 500 нових амбулаторій

Президент Петро Порошенко поставив завдання вже до кінця поточного року ввести у роботу до 500 нових амбулаторій у сільській місцевості, повідомили на сайті Глави держави.

«Я не збираюся терпіти жодного відкладання в цьому важливому процесі. Бо кожен день, кожен тиждень затримки – це життя і здоров’я українських громадян, які проживають у сільській місцевості», – підкреслив Петро Порошенко.

Президент нагадав, що свого часу поставив абсолютно чітку мету: гарантувати і забезпечити якісну й доступну медичну послугу  і професійну високоспеціалізовану консультацію для більше ніж 13 млн. українських громадян, які проживають у сільській місцевості.

За словами Глави держави, у рамках реалізації програми “Сільська медицина” щодо забезпечення сільського населення якісними медичними послугами вже розроблено проекти будівництва нових амбулаторій.

“Затверджені генеральні плани та проектно-кошторисна документація і немає вже жодних перешкод для того, щоб ми, нарешті, почали імплементувати це», – зазначив Петро Порошенко.

На його переконання, для успішної реалізації проекту необхідно три речі: адекватні умови праці й житло для медичного працівника, аби він мав стимул поїхати на село, та доступ до широкосмугового Інтернету.