Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Прес-конференція, присвячена результатам моніторингу врегулювання конфлікту інтересів депутатами Полтавської міської ради

21 червня об 11:00 у приміщенні ОКІА «Новини Полтавщини» (вул. Соборності, 45) відбудеться прес-конференція, присвячена результатам моніторингу врегулювання конфлікту інтересів депутатами Полтавської міської ради.

Конфлікт інтересів – це наявність протиріччя між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими функціями. У діяльності місцевих депутатів конфлікт інтересів виникає через суміщення ролей – окрім представлення інтересів громади місцеві обранці також займаються бізнесом, працюють, беруть участь у роботі громадських та інших організацій.

Під час прес-конференції будуть підняті питання тенденцій щодо врегулювання конфлікту інтересів полтавськими депутатами та представлена всеукраїнська кампанія з атестації депутатів місцевих рад.

Громадська кампанія з “Атестації депутатів місцевих рад” започаткована Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» та реалізується в партнерстві з громадськими організаціями з інших областей України. Антикорупційний компонент Атестації депутатів місцевих рад реалізується в рамках проекту ООО ВГО “Комітет виборців України” “Доброчесні місцеві депутати” за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись:

В розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «Ізбірком»

В соціальній мережі Facebook