Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці стали призерами VI Всеукраїнського збору команд юних зоологів

Команда Полтавської області у складі вихованців Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Ляшенко Аделіни і Плюйко Олекандри та керівника команди Брижак Людмили Михайлівни взяли участь у VІ Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних зоологів.

Збір відбувся 12 – 14 червня у Харкові на базі Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості та регіонального ландшафтного парку «Фельдман Еко-парк». 
Учасники збору презентували свій науковий проект на тему «Дослідження тваринного світу Полтавщини на природоохоронних територіях» за матеріалами польової практики та експедиції, повідомляють у Департаменті освіти.

Юні зоологи взяли участь у зоологічних практикумах з ентомології та орнітології, представили фотовиставку червонокнижних тварин рідного краю.


На дітей чекала змістовна екскурсійно-пізнавальна програма: екскурсія до музею «Природа» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, до дельфінарію та визначними місцями Харкова. Юні актори Палацу дитячої та юнацької творчості презентували учасникам збору казку «Чарівник смарагдового міста».

За результатами участі в експедиційно-польовому зборі юні зоологи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді посіли призові місця у номінаціях «Кращий ентомолог» та «Юний дослідник» і нагороджені грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та цінними подарунками. 
Усі учасники одержали сертифікати учасників VI Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних зоологів.