Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Полтавська “Ворскла” вирушила на збори до Словенії

Делегація полтавської “Ворскли” розпочала свою подорож до місця, де найближчі два тижні буде розташований тренувальний табір “біло-зелених”. Про це повідомляє прес-служба ФК “Ворскла”.

Літаком полтавці перемістяться до Відня. З австрійської столиці, долаючи кілька кордонів у ЄС, команда автобусом вирушить до Словенії. У добре знайомому більшості ворсклян затишному містечку Рогашка Слатіна працюватимуть до 10-го липня включно, а наступного дня вирушать у зворотному напрямку. За час літнього навчально-тренувального збору “Ворскла” зустрінеться із п’ятьма суперниками:

28.06. “Ворскла” – “Жиліна” (Словенія), 1.07. “Ворскла” – “Шкендія” (Македонія), 4.07. “Ворскла” – “Вождовац” (Сербія), 7.07. “Ворскла” – “Цельє” (Словенія), 10.07. “Ворскла” – “Славен Белупо” (Хорватія).

Кінцевий етап підготовки до старту сезону 2018/2019 у чемпіонаті України проходитиме вже у Полтаві. Нагадаємо, у першій офіційній грі полтавцям належить зіграти виїзний матч проти срібного призера минулого сезону, київського “Динамо” (базовий день 1-го туру – 22 липня).