Ви тут:
Знай Наших! Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавська обласна організація НСЖУ оголосила переможців конкурсу “Слово до слова”

Правління – творче журі Полтавської обласної організації Національної спілки журналістів України підбило підсумки першого конкурсу “Слово до слова”, організованого до Дня журналіста. Про це повідомив голова обласної організації НСЖУ Євген Лопушинський.

Конкурс проводився серед журналістів теле-, радіо, друкованих та електронних ЗМІ.

«У номінації теле- та радіосюжетів перемогла журналістка Полтавської філії ПАТ НСТУ Олена Ляшенко. Друге місце – також за “лтавівцями” – оцінка робіт Ігора Ізотова лише на соті долі менша від Олениних. Бронза – також у молодої і перспективної тележурналістки зі студії “Місто” Анни Ружін».

Серед газетярів журі віддало перемогу журналістці і редактору “Козельщинських вістей” Надії Литвин. Друге місце – у завідуючої відділом молодіжного та культурно-мистецького життя газети «Лубенщина» Юлії Антонець. Третє місце посіла завідуюча відділом літературного редагування Глобинської районної газети «Зоря Придніпров’я» Ірина Коваленко. Спеціальна відзнака у в.о. заступника редактора Лохвицької районної газети «Зоря» Ліни Яковенко.

Спеціальною відзнакою нагороджено творчий колектив радіопередачі «Медіа-дітки» та редакцію газети «ОЦЕВУМ Times” гуртка «Юний журналіст» Полтавського центру естетичного виховання учнівської молоді.

Відзначення переможців відбудеться під час святкування Дня Незалежності України. Вони отримають грошові винагороди.

«Хочемо, щоб ті внески, що платять наші члени Спілки, поверталися до журналістів таким чином», – зазначив Євген Лопушинський.

Він також нагадав, що розпочинається прийом заявок на конкурс кращих журналістських розслідувань премії ім. О. Кулика.