Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська гімназія №6 може поповнитись мультимедійними дошками

18 червня відбулося засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, яке провів її голова Григорій Сахно.

Під час засідання депутати розглянули проект рішення виконавчого комітету «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік», повідомляють у міській раді.

Начальник бюджетно-фінансового управління Тетяна Чумак доповіла, що зазначеним проектом рішення запропоновано збільшити дохідну та видаткову частини міського бюджету.

200 тисяч гривень субвенції спрямовано з обласного бюджету для придбання мультимедійних дошок для гімназії № 6, за рахунок коштів розвитку територій області.

Також, зазначений проект рішення передбачає субвенцію у розмірі 70 тисяч гривень від Решетилівської міської ради та Новосанжарської районної ради на утримання Центр реабілітації для дітей з інвалідністю.

За рахунок субвенції з державного бюджету у розмірі 6 мільйонів 997 тисяч гривень на виплату грошової компенсації для отримання жилих приміщень для деяких категорій населення, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей. Так, зазначені кошти будуть спрямовані на компенсацію вартості 6 квартир.

Зазначений проект рішення депутати рекомендували на розгляд виконкому з подальшим його затвердженням під час сесії міської ради.