Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Перлини гадяцької провінції: депутати районної ради відвідали туристичний маршрут (ВІДЕО)

Голова Гадяцької РДА Олексій Матюшенко разом із депутатами районної ради подорожували за маршрутом “Перлини Гадяцької провінції”. Про це посадовець написав на своїй сторінці у соцмережі.

– Під час екскурсії побували у Хитцях, де відвідали залізничний насип ХІХ століття. Наступною зупинкою стало село Броварки — місце найбільшого курганного могильника Скіфських часів. Далі — Плішивецький, єдиний в Україні дев’ятибанний мурований храм, зразок садибного палацу початку ХІХ століття в Бобрику і церква початку ХІХ століття у Веприку, – написав Олексій Матюшенко.

Головною перлиною екскурсії, за його словами, стало «Пам’ятне місце» або ж в народі «Альтанка партизанів», де за історичними даними, у вересні 1941 року було прийняте рішення про організацію партизанського руху на території Гадяцького району.

– По закінченні екскурсії депутати поділилися враженнями і внесли свої пропозиції, як вдосконалити маршрут. Побаченим — задоволені і всі як один обіцяють підтримати районну програму «Розвитку туризму у Гадяцькому районі на 2018— 2022 роки». Гадяччина має чим вражати і захоплювати! Тому продовжуємо розвивати туристичний потенціал нашого славного краю!