Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Особовий склад ГУ ДСНС Полтавщини склав заліки з фізичної та службової підготовки

Сьогодні на базі 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини особовий склад Головного управління ДСНС України у Полтавській області склав заліки із теоретичної та фізичної підготовки.

Під час здачі заліків, рятувальники виконували вправи з підтягування на перекладині, віджимання від підлоги, бігали на 100 та 1000 метрів та здавали тести з теоретичної підготовки за напрямками службової діяльності. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

«Днями в Кременчуці керівники міських управлінь, районних відділів, секторів, а також начальники підпорядкованих частин успішно здали заліки із теоретичної та фізичної підготовки. Сьогодні ж, співробітники Головного управління довели свою фаховість та фізичну витривалість.  Переконаний, що постійні тренування, вдосконалення практичних навиків, підвищення кваліфікаційного рівня вогнеборців зроблять ефективнішим роботу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та допомоги постраждалим», – зауважив Головний рятувальник Полтавщини Володимир Салогуб.