Ви тут:
Суспільство Україна 

“Наміри Об’єднаних сил є щирими, дії — відкритими. Об’єднані сили прагнуть єдиного — миру на українській землі”, – генерал-лейтенант Сергій Наєв

Вчора, 4 червня, пізно вечорі, відбулася чергова робоча зустріч Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва з першим заступником Голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександром Хугом. Про це повідомляє Прес-центр Об’єднаних сил.

Сторони обговорили стан безпеки уздовж лінії розмежування, безпеку персоналу та майна Спеціальної моніторингової місії, ситуацію в населеному пункті Південне (Чигирі), питання загибелі та поранення цивільного населення, а також ситуацію навколо критичних об’єктів цивільної інфраструктури Донбасу, а саме: Донецької фільтрувальної станції та дамби шлаконакопичувача Торецького фенольного заводу.

Під час спілкування з Олександром Хугом генерал-лейтенант Сергій Наєв зауважив, що захист та безпека цивільного населення є найпріоритетнішим завданням Об’єднаних сил. Об’єднані сили не є загрозою для мирних мешканців Донецької та Луганської областей та завжди готові надавати необхідну допомогу громадянам.

Командувач об’єднаних сил зауважив, що підлеглі підрозділи, які виконують бойові завдання в районі Донецької фільтрувальної станції, суворо дотримуються режиму припинення вогню та жодного разу не створили загрози життю співробітників станції.

Також Командувач Об’єднаних сил надав слушні пропозиції щодо забезпечення безпеки працівників Донецької фільтрувальної станції, які були взяти до уваги Олександром Хугом.

Під час обговорення питання безпекової ситуації на лінії зіткнення генерал-лейтенант Сергій Наєв представив присутнім співробітникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні чисельні відеопідтвердження (записи з камер спостереження) порушень з боку російських окупаційних військ щодо використання важкого озброєння.

— Наміри Об’єднаних сил є щирими, їх дії є відкритими. Об’єднані сили прагнуть єдиного — миру на українській землі, — підкреслив наприкінці зустрічі генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Система Orphus