Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Начальник ГУНП Полтавщини провів виїзні прийоми громадян у Миргороді та Великій Багачці

Андрій Замахін відвідав Великобагачанське відділення та Миргородський відділ поліції, де вивчив стан матеріально-технічного оснащення правоохоронців та організацію співпраці з органами влади і місцевого самоврядування щодо надання поліцією якісних послуг населенню, повідомляє прес-служба поліції Полтавщини.

У Миргороді, за “круглим столом” з представниками органів місцевої влади, де також були присутні і представники мас-медіа, очільник поліції Полтавщини обговорив стан криміногенної обстановки, забезпечення правопорядку та публічної безпеки на вулицях та доцільності запровадження системи відеонагляду в найбільш населених пунктах району.

Андрій Замахін подякував присутнім та зазначив, що завжди готовий розглядати і підтримувати хороші, раціональні пропозиції від громадськості, які перш за все охоронятимуть права і свободи громадян та інтереси суспільства і держави.

Далі, під час прийому, розглянули питання, з якими люди звертались – конфліктні ситуації, які виникли між підприємцями, неприязні відносини з сусідами та стан розслідування кримінальних проваджень.

Начальник Головного управління поліції Полтавщини уважно вислухав кожного заявника, надав відповідні роз’яснення та взяв під особистий контроль усі звернення, зареєстровані під час прийому.

Система Orphus