Ви тут:
Економіка Суспільство 

На Полтавському комбінаті хлібопродуктів призначили нового в. о. директора

Мінагрополітики своїм рішенням призначило в. о. генерального директора Полтавського КХП — Олега Старих

Представники Полтавського комбінату хлібопродуктів (КХП) повідомили, що рішенням Мінагро 30 травня було призначено в. о. генерального директора Полтавського КХП — Старих Олег Анатолійович. Новий керівник уже зустрівся з трудовим колективом.

На підприємстві працює колектив зі 160 співробітників, які вкрай обурені діями минулого керівництва, що за останні місяці загнало комбінат в багатомільйонні борги. Співробітники 4 місяці не отримують зарплати, рахунки підприємства заарештовані, електрика, вода і газ на підприємстві відключені за несплату.

Старих відзначив: основним завданням для нього є погашення боргів по зарплаті та відновлення роботи підприємства.

У присутності депутатів і представників облдержадміністрації новий керівник попросив у колективу підтримку, пообіцяв за тиждень розібратися з ситуацією і вже 7 червня озвучити шанси і перспективи відродження комбінату.

Нагадаємо, місяць тому розгорівся скандал навколо Полтавського комбінату хлібопродуктів («Мельзавод»).

Керівник підприємства зник, на самому підприємстві була виявлена ​​величезна недостача, а робітники не отримали зарплату за кілька місяців. Щоб привернути увагу керівництва області та уряду країни до проблеми державного підприємства, працівники перекривали дорогу і писали звернення.