Ви тут:
Полтавщина Сільське господарство Суспільство 

На Полтавщині продовжують створювати кластер “Меди Межиріччя”

Продовжується робота над створенням юридичної особи Асоціації “Кластер “Меди Межиріччя”. В Семенівці відбулася установча конференція кластеру (головуючий – Валерій Книш). Про це повідомили у Департаменті агропромислового розвитку Полтавської ОДА.

На порядок денний зустрічі було винесено 16 питань, що стосувалися нормативних документів, посадових осіб та інших юридично важливих деталей цього об’єднання. “Господарем” цього заходу можна вважати засновника ПСП “Дружба” Сергія Семигреєнка, який привітав усіх з таким важливим кроком і подякував за внесок кожного, хто підтримував і підтримує цю ідею.

Також на конференції були присутні почесні гості: народний депутат України Костянтин Іщейкін, голова Спілки пасічників України Володимир Стретович, перший заступник і заступник директора департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Іван Рева і Роман Прокопенко, координатор робочої групи з розвитку органічного виробництва та нішевих культур Олена Березовська, Почесний пасічник України Василь Соломка, голова Гільдії медоварів України Василь Барабаш, директор Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби Світлана Андрієнко, голова Семенівської РДА Віктор Федоренко, голова Семенівської районної ради Віктор Юрченко та інші.

Система Orphus