Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Лохвиччині провели навчальний збір особового складу стрілецької роти

У рамках підготовки підрозділу Полтавської бригади територіальної оборони з 11 по 15 червня у Лохвицькому районі провели навчальний збір особового складу стрілецької роти.

Навчання здійснювалося за участі інструкторів – учасників бойових дій. Протягом 5-ти днів резервісти отримували навики щодо організації та обладнання блокпосту, володіння зброєю, основ патрулювання та застосування фізичної сили, боротьби з ДРГ супротивника тощо. Про це повідомили у Лохвицькій міській раді.

Як підсумок – ще один підрозділ з Полтавської бригади територіальної оборони отримав первинні військові навики та готовий до виконання завдань із охорони та оборони району, а більше 40 чол. прийняли рішення укласти письмові контракти на проходження служби у військовому резерві. Серед них – працівник виконкому Лохвицької міської ради та 2 працівника КП «Лохвиця-сервіс».

15 червня на закритті навчальних зборів керівники району та підприємці дякували своїм мешканцям і працівникам за участь у цьому важливому навчальному заході.

Активними учасниками військових зборів стали 25 мешканців Лохвицької об’єднаної територіальної громади. Лохвицький міський голова Віктор Радько привітав резервістів з отриманням нових військових вмінь і навичок та вручив їм на пам’ять сувенірну продукцію з атрибутикою громади. А Виннику Анатолію, Заславцю Олегу та Крамаренку Володимиру за мужність, витривалість, активну громадську позицію, добросовісне виконання військових обов’язків та участь у навчальних зборах 1-ої стрілецької роти 149-го окремого батальйону територіальної оборони оголошено подяки від Лохвицької міської ради.

Система Orphus