Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

КП «Кременчукводоканал» проводитиме ІІ-й етап промислової апробації технології амонізації на водоочисній станції

КП «Кременчукводоканал» планує з 20 червня по 30 червня провести 2-етап промислової апробації реагенту «АМОПОЛ» на водоочисній станції Кременчука у зв’язку із зміною в літній період хімічного складу поверхневого джерела водопостачання (Кременчуцьке водосховище).
Проведення промислової апробації технології амонізації у літній період 2018 року затверджено «Заходами щодо підготовки КП «Кременчукводоканал» з метою забезпечення Кременчука якісною питною водою у весняно-літній період 2018 року» у рамках рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо забезпечення населення якісною питною водою. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Контроль якості води за етапами її очищення, питної води в розподільній водопровідній мережі міста буде виконуватися згідно з існуючою робочою програмою виробничого контролю безпечності та якості води з необхідними додатковим дослідженнями.
У період промислової апробації можливі зміни органолептичних показників якості питної води у споживачів – запаху та присмаку води тощо. На відміну від традиційного «запаху хлору», який відчувається споживачами, нова технологія дозволить «зв’язати» запах хлору, який стане не відчутним. При цьому, може відчуватися інший природний запах річкової води.  
При виникненні скарг та пропозицій щодо можливих змін органолептичної якості питної води просимо повідомляти диспетчерську службу за тел.:+38 (0536) 74-70-70.
Нагадаємо, з  22 по 31 травня 2018 року на 1-й черзі водопровідних очисних споруд (ВОС) КП «Кременчукводоканал» проводився 1-й етап промислової апробації реагенту «АМОПОЛ» на існуючій станції автоматичного приготування та дозування флокулянту. Під час застосування даної технології амонізації хлорування фахівцями підприємства відмічено зменшення кількості утворених хлорорганічних сполук у питній воді та витрат рідкого хлору, а також збільшення тривалості знезаражувального ефекту при хлоруванні води в системі водопостачання м. Кременчука.
Система Orphus