Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Керівництво Полтавщини та Національний олімпійський комітет підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні, 15 червня, у Полтавській обласній державній адміністрації відбулось підписання меморандуму про співпрацю в сфері розвитку олімпійського руху між Полтавською обласною радою, Полтавською ОДА, Національним олімпійським комітетом України та Полтавським відділенням НОК України.

Свої підписи під документом поставили: голова Полтавської облради Олександр Біленький, голова ОДА Валерій Головко, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, голова Полтавського відділення НОК Олександр Удовіченко.

Також свідками підписання документа були: віце-президент НОК Валерій Борзов та перший заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул.

“Ми як обласна влада не просто підставляємо плече спортсменам, а й самі займаємось спортом. Я гордий тим, що, популяризуючи спорт, ми даємо імпульс розвиватися у цьому напрямку ОТГ, районам, містам області. Показуємо, що спорт є невід’ємною частиною життя будь-якої громади. Встановлені десятки футбольних майданчиків, майданчиків з тренажерами і це те, що ми вже робимо сьогодні. І хочеться, щоб видатні спортсмени, олімпійські чемпіони приїжджали в села, міста і показували, як вони досягали таких результатів, тому що тільки особистий приклад може бути стимулом для молодого підростаючого покоління”, – сказав Олександр Біленький.

Децентралізація дала можливість збільшити фінансування спорту в області і це потрібно робити, зазначив Валерій Головко:

“Спорту на Полтавщині завжди приділяли й будуть приділяти велику увагу. В бюджетах різного рівня з’явились гроші, які ми зобов’язані вкладати в спорт, бо це майбутнє здоров’я нації. Підписання меморандуму ще раз підтверджує наші наміри і наші спільні цілі”, – зазначив очільник ОДА.

Свої наміри про подальшу плідну співпрацю в сфері розвитку олімпійського руху на Полтавщині підтвердив і президент НОК України Сергій Бубка.

“Мені дуже приємно, що є порозуміння, є бачення, як повинен розвиватися спорт на Полтавщині. Є піклування про здоров’я нашої молоді, наших дітей. Разом ми зможемо поліпшити умови для заняття спортом, підтримати спортсменів, покращити їхні результати. Приємно, що у вас є намір продовжувати прославляти свій край”, – сказав Сергій Бубка.

Після підписання меморандуму очільники області та представники НОК відповіли на запитання журналістів.