Ви тут:
Суспільство Україна 

Історичний екшен “Захар Беркут” зніматимуть спільно з голлівудськими партнерами

До знімальної команди історичного екшена «Захар Беркут», що створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно, приєдналися голлівудські колеги, повідомляють у Film.UA.

Разом із режисером Ахтемом Сеітаблаєвим над стрічкою в якості співрежисера працюватиме Джон Вінн, продюсерами виступлять Джефф Райс, Раджа Коллінз і Юрій Карновський.

«Співпраця з американськими партнерами – це, в першу чергу, наш шанс розповісти всьому світу цю неймовірну героїчну історію Івана Франка, показати далеко за межами країни красу українських Карпат, дати можливість більше дізнатися про нашу історію, давні традиції, познайомитися з культурою, побутом, почути справжню українську музику, “інфікувати” не тільки українського, але й західного глядача нашою країною, – коментує режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв.

За його слвоами, у сценарії стрічки зберегли всі основні меседжі, закладені класиком у його творі: ідеї громадянського суспільства, єднання, самовідданості та чесності.

За всю творчу та змістовну частину «Захара Беркута» відповідатиме українська команда на чолі з режисером Ахтемом Сеітаблаєвим. Голлівудські партнери фільму забезпечуватимуть комунікацію з міжнародним акторським складом стрічки та допомагатимуть з просуванням проекту на північноамериканському ринку.

Зйомки історичного екшену “Захар Беркут” розпочнуться в середині червня в Карпатах. Повний акторський склад фільму буде оголошено незабаром. Прем’єра стрічки запланована на 2019 рік.