Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Гребінківські школярі безкоштовно харчуються у пришкільних таборах

У Гребінківській ОТГ розпочали свою роботу пришкільні табори з денним перебуванням дітей.  Вони працюють у 6 закладах освіти об’єднаної громади. Відпочинком було охоплено 425 дітей шкільного віку, повідомляє Grebenka.com.

Важливим фактором було те, що батьки не доплачували за кожен день перебування у таборі – всі витрати на харчування та повноцінний відпочинок кожної дитини взяло на себе місцеве самоврядування – Гребінківська міська рада. На це з місцевого бюджету було виділено 200 тис.грн, це дало змогу харчувати дітей повноцінно, різноманітно та смачно.

Також за рішенням Гребінківського міського голови Колісніченка Віталія  всі табори отримали по одній безкоштовній екскурсії за їх власним бажанням (можливо, їх було б і більше, але одночасно автобуси шкіл громади здійснювали підвіз до пунктів ЗНО).

У цьому році пришкільні табори тісно співпрацювали з позашкільними навчальними закладами: СЮТ, ЦДЮТ та ДЮСШ, які за складеним графіком проводили майстер-класи для усіх пришкільних таборів, а  це– 39 заходів.