Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Гадяцькі лісівники закликають не смітити у лісі

ДП «Гадяцький лісгосп» вкотре звертається до свідомості громадян, які своїми діями перетворюють ліси у стихійні сміттєві звалища, повідомляє Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Засмічення лісів відходами тягне за собою накладання штрафів. Проте сплачується їх, на жаль, дуже мало, бо для правомірного стягнення треба на місці скоєння правопорушення скласти на порушника протокол, тобто “спіймати на гарячому”, а це вдається дуже рідко. Тож лишається покладатися на людське сумління.

“Для того, щоб знищити ліс, не обовязково його вирубати – можна його просто засмітити. І кожного дня громадяни власноруч знищують гектари лісів, а з ними й чисте повітря, яким самі ж і дихають. З кожним днем все сильніше й сильніше пригріває сонце і зовсім скоро сморід від сміття пересилить пахощі хвойних дерев, терпкого після дощу молодого листя тополь, березових сережок, квітучих трав – всього того, чим весною та влітку наповнене лісове повітря. Невже в таких пахощах ви б хотіли провести свій вихідний день?” – йдеться у зверненні.