Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Фахівці Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД допомогли встановити факт професійного захворювання

До Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД звернулася внутрішньо переміщена особа за допомогою щодо встановлення факту професійного захворювання. Громадянин працював на шахті за професією “підземний гірничий робітник з ремонту гірничих виробіток “та отримав професійне захворювання, що підтверджується відповідним висновком лікарсько-експертної комісії. Оскільки шахта знаходиться на території Луганської області, яка не підконтрольна Україні, проведення розслідування причин виникнення хронічного професійного захворювання з наступним складанням акту за формою П-4 є не можливим. У зв’язку з відсутністю акту розслідування професійного захворювання особа позбавлена права отримувати належні страхові виплати.

Другим полтавським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги адвокату видано доручення для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Адвокат ознайомився з матеріалами справи, надав клієнту юридичну консультацію та узгодив правову позицію.

На підставі зібраної та проаналізованої інформації, з урахуванням положень Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” Цивільного процесуального кодексу України, Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 30.11.2011 №1232 адвокатом було складено та подано до суду заяву про встановлення факту професійного захворювання. Ухвалою суду було відкрито провадження та призначено дану справу до розгляду. Представником позивача подано до суду відповідні докази, що свідчать про обґрунтованість поданої заяви.

Рішенням Октябрського районного суду м. Полтави вимоги заявника задоволено, встановлено факт наявності у клієнта центру професійного захворювання.

Другий полтавський МЦ з надання БВПД