Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Експерти обговорили медіа-стратегію Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030»

Сьогодні в приміщенні КО «Інститут розвитку міста» відбувся воркшоп з формування концепції партисипації та медіа стратегії по обговоренню Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030».

На засіданні були запрошені члени експертної групи, представники громадських об’єднань, КО «Інститут розвитку міста» та проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

На початку семінару керівник проектного офісу «Інтегрований розвиток міст в Україні» Ірина Брижань презентувала присутнім Концепцію партисипації та медіа стратегії. Вона повідомила, що існують рівні Концепції, за допомогою яких можна залучити містян до партисипації. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

– Перший рівень – пасивна участь громадян. Так, завдяки розповсюдженню інформації ми інформуємо громаду міста про те, що Полтава розробляє концепцію інтегрованого розвитку міста, другий – консультативне доручення, третій – співпраця та четвертий – реалізація громадою проектів, – зазначила Ірина Брижань.

Модератор заходу керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Матіас Брандт розповів про необхідність створення виставки, де будуть знаходитися інформаційні дисплеї з матеріалами та повністю інформувати містян «Що ми робимо?» та «Для чого ми це робимо?» згідно Концепції «Полтава 2030».

Учасники семінару взяли участь в обговоренні, запропонували свої варіанти та склали один спільний медіа стратегії концепції «Полтава 2030».