Ви тут:
Відео Полтавщина Спорт Суспільство 

Екс-директор ФК «Полтава»: «Ми шоковані. Соболєв з нами жодного разу не зв’язався»

Колишній директор ФК “Полтава” Вадим Шельменко сказав, що президент клубу так і не пояснив йому, чому команда знялася з чемпіонату.

Про це вже екс-директор розповів у інтерв’ю FootballHub.

«Тренерський склад, керівний склад і всі гравці просто в шоці. Ми отримали вчора розрахунок, трудові книжки і звільнили базу. Я прокинувся вранці, думаючи, що я на базі. Нам не віриться, що таке може бути.

Подзвонили нам з бази і сказали, що 14 чоловік тренується. Але всіх розрахували, всіх зробили вільними агентами і команди немає. Команда перестала існувати як професійний клуб. Начебто клуб залишається, але всі хлопці і все керівництво залишилися без роботи.

Президент з нами жодного разу за три дні не зв’язався. Багато хто з ним розмовляє, але мій телефон і Безсмертного він не піднімає.

Вже було все розписано, тижні, цикли – весь підготовчий період був розписаний. Потім замість мене призначили директором свата президента, він прийшов і оголосив: «спасибі, команди більше немає».

Як зникла ФК Полтава

Створили команду, але так і не відчули смаку Прем'єр-ліги ©Як зникла ФК Полтава?Ексклюзивні коментарі колишнього директора та тренера ФК Полтава🔥

Опубліковано FootballHub Неділя, 24 червня 2018 р.