Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

91 одинадцятикласник Полтави отримав найвищу державну нагороду за навчання

23 червня у Палаці дозвілля «Листопад» відбулося традиційне міське свято вручення золотих та срібних медалей. Цьогоріч 91 випускник отримав найвищу державну нагороду за навчання. З них, 57 учнів отримали золоті медалі та 34 – срібні.

Найбільша кількість медалістів у гімназії №33, повідомляють у міській раді.

Директор закладу Наталія Кікоть цього дня прийшла на свято, аби також розділити радість своїх випускників:

Наша гімназія за 2017-2018 навчальний рік має 14 медалістів. Це 9 золотих медалей і 5 срібних. Вони заслуговують на ці винагороди, до яких йшли протягом учнівських років. Зусилля не були даремними. Все вдалося! Радію сьогодні разом з ними на цьому прекрасному традиційному святі.

Усіх хлопців та дівчат привітав зі сцени міський голова Олександр Мамай.

Цей день для мера є також особливим, адже і його син, випускник гімназії №31, сьогодні отримує свою срібну медаль:

Добре розумію, що відчувають зараз батьки: радість за свою дитину. Успіхи дітей – найбільше щастя для батьків, і нічого більше не треба… Дорогі одинадцятикласники, ви – наша гордість! День вручення медалей – важливий для вас день, адже він є підтвердженням того, що ви – цілеспрямовані, працьовиті, активні, творчі, розумні. Я щиро зичу вам, аби таких подій, де вас відзначатимуть як найкращих, було щонайбільше! Вірю в те, що на вас чекає лише прекрасне майбутнє. Пишаюся вами і вашими високими досягненнями та успіхами. Найкраща молодь, без сумніву, живе в Полтаві! В добру путь!

Також, під час свого слова, Олександр Мамай подякував усім вчителям, які привели до перших перемог своїх учнів.

Очільник Полтави кожному випускникові особисто одягнув такі омріяні медалі. Усі керівники закладів, які мають медалістів, отримали подяки. А усі медалісти отримали від міської влади в подарунок Power Bank.

У свою чергу випускники дякували міському голові за постійну турботу, подарунки, організовані поїздки, екскурсії та багато-багато іншого та подарували на згадку про себе власноруч виготовлену книгу «Одинадцять миттєвостей щастя». У ній зібрані історії великих та маленьких успіхів випускників-медалістів.

Цьогоріч молоді та успішні самі взяли участь у підготовці та проведенні святкового заходу, а також і самі виступили на сцені.

Підіймали настрій усім присутнім кращі вокальні й хореографічні колективи Полтави.

Загалом же, у 2018 році зі шкільним життям назавжди попрощались 1285 одинадцятикласників.