Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Жителі Гаркушинської сільської ради можуть отримати юридичні консультації безоплатно

11 травня о 10:00 у Гаркушинській сільській раді Миргородського району за адресою: село Гаркушинці, вул. Перемоги, буд. 4а, працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

У рамках її роботи, відбудеться зустріч фахівців системи безоплатної правової допомоги, Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав  землекористувачів.

Жителі сільської ради матимуть змогу отримати безоплатні юридичні консультації з різних галузей законодавства.

Запрошують мешканців сільської ради отримати фахову правову допомогу.

Довідково. Мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги є пунктом доступу громадян до безоплатної правової допомоги, де фахівці системи БВПД  спільно з представниками органів юстиції надають консультації громадянам  щодо їх прав, механізмів реалізації, захисту та діють відповідно до затвердженого графіку. Будь-хто з громадян, може звернутися у визначений у графіку час, місце та отримати кваліфіковану безоплатну юридичну консультацію.  Консультування відбувається у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги. З графіком виїздів можна ознайомитися тут.