Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За десять днів поліцейські Полтавщини зафіксували понад 80 порушень водіями, які перевозять пасажирів

Серед них – перевезення пасажирів понад встановлену кількість, відхилення від визначеного маршруту руху та керування без необхідних документів.

Про це повідомив заступник начальника управління превентивної діяльності поліції Полтавщини Богдан Мелешко. 

З 20 квітня на території країни проводиться комплекс цільових заходів, спрямований на профілактику аварійності на пасажирському транспорті. У рамках цих заходів поліцейські посилили контроль за дотриманням перевізниками Правил дорожнього руху та Правил перевезення пасажирів.

Зі слів Богдана Мелешка, працівниками поліції під час проведення заходів особлива увага приділяється перевірці технічного стану транспортних засобів, наявності та справності аварійних виходів, розташуванню місць для сидіння та організації передрейсового контролю технічного стану автобусів.

«За десять днів проведення операції перевірено майже тисячу автобусів, з яких 49 – використовуються для перевезення організованих груп дітей. Виявлено 87 порушень Правил дорожнього руху та Правил перевезення пасажирів, які допущені водіями автобусів», – розповів Богдан Мелешко.

Серед таких порушень – перевезення пасажирів понад встановлену кількість (17), відхилення від визначеного маршруту (46), керування автобусами, які не пройшли обов’язковий технічний контроль (2), керування транспортом без необхідних документів (6).
Під час заходів поліцейські проводять інструктажі з перевізниками та водіями щодо неухильного дотримання вимог Правил дорожнього руху та Правил перевезення пасажирів.