Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З 2019 року професійне навчання поліцейських здійснюватиметься дистанційно – через Освітній портал

Про новації у службовій підготовці діючих працівників поліції повідомили начальник управління кадрового забезпечення поліції області Сергій Гаврик та керівник відділу професійної підготовки Сергій Гмирь.

Під час робочої зустрічі з працівниками кадрового забезпечення територіальних підрозділів поліції представники Апарату роз’яснили зміст концепції професійного навчання, поетапне запровадження якої розпочнеться з липня цього року, повідомляють у поліції.

Як повідомив Сергій Гмирь, новий формат службової підготовки поліцейських має низку суттєвих переваг.
Опанування нових знань та удосконалення вже набутих відбуватиметься дистанційно, у зручний для кожного поліцейського час. Для цього необхідно зареєструватися в інтернеті та створити особистий кабінет.

Запропонований формат службової підготовки дозволяє самостійно обирати форми і методи засвоєння матеріалу (від перегляду навчального ролику до вивчення нормативної бази), обговорювати проблемні питання на форумі користувачів, отримувати оновлену інформацію та перевіряти рівень набутих знань шляхом тестування.

Серед наявних переваг також – можливість працювати у порталі з мобільного пристрою та систематичне оновлення інформації.
Освітній портал створює умови не тільки для самоконтролю, але й для відслідковування професійного розвитку поліцейського протягом служби.