Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Юні футболісти з Кременчука візьмуть участь у міжнародному турнірі з футболу, присвяченому Міжнародному дню дітей в Болгарії

1 – 2 червня м. Свищов (Болгарія) відбудеться  футбольний поєдинок між юнацькими командами України, Болгарії та Румунії. З боку України до міста-побратима поїдуть команди юних футболістів 2005 та 2008 року народження ФК «Кремінь», команди 2005 та 2008 року.
 
Нагадаємо, що в рамках Міжнародного бізнес-форумі (10-11 травня 2018 року), що проходив у Кременчуці,  відбулись розмови між кметом (мером) м. Свищов паном Генчо Генчовим та міським головою нашого міста Віталієм Малецьким. Мери двох міст підтримали ідею обміну юнацькими футбольними командами, повідомляють у міській раді.
Як повідомив директор КП «Кременчук інвест» Андрій Мельник, за двосторонньою домовленістю, футбольні  змагання пройдуть за принципом безвалютного обміну.  Допомогу в організації поїздки юнаків до Болгарії надав голова постійної депутатської комісії з питань бюджету міської ради Олександр Плескун.