Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вихованців Полтавського міського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю привітали з Днем захисту дітей

29 травня, напередодні Дня захисту дітей, представники та волонтери Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України відвідали Міський центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Вони привітали малечу з прийдешнім святом та вручили смачні, корисні подарунки, повідомляють у міській раді.

Зовсім скоро ми відзначатимемо Міжнародний день захисту дітей. А хто потребує більше уваги, турботи та захисту, ніж дітки з інвалідністю? Тому ми вирішили їх сьогодні порадувати. Разом з нашими волонтерами, студентами Полтавського базового медичного коледжу, вручили вихованцям Центру соціальної реабілітації смаколики, – розповіла голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ірина Плюсніна.

Представники обласної організації Товариства Червоного Хреста України у Міському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю – часті гості.

Директор закладу Людмила Лисенко розповіла, що подібні акції від організації проводяться ледь не щомісяця:

З нагоди свят і просто щоби порадувати малечу, до нас приходять волонтери Червоного Хреста. Ми дуже вдячні їм за постійну увагу та турботу. Адже з собою вони приносять не тільки подарунки, але й радість спілкування, дарують дітям позитивні емоції.