Ви тут:

Впровадження енергоефективності дозволить зрости економіці щонайменше на 1%, – Геннадій Зубко

Енергоефективність – сьогодні пріоритет номер один для економіки України. Йдеться не лише про впровадження енергоефективності у житловому секторі, а про прийняття 27 Директиви ЄС у промисловості. Це дозволить не тільки заощадити енергоресурси, а й зрости економіці країни щонайменше на 1%. Про це на Форумі “Зовнішьоінвестиційна програма ЄС” заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, повідомляє “Урядовий портал“.

“Для нас важливі реформи, що впроваджуються в Україні третій рік поспіль і вже мають конкретні результати. Їх втілення відбувається за системної підтримки наших міжнародних партнерів – ЄС, Світового банку, ЄБРР, ЄІБ, IFC, EBA. Я дякую за допомогу і підтримку цих реформ – децентралізації, енергоефективності, реформ антикорупційних органів та публічного сектору”, – зазначив Геннадій Зубко.

“Окремо наголошую на децентралізації, яка є ментальною реформою для України, і наближає систему менеджменту до європейських країн. Вже сьогодні в країні завдяки реформі працює 730 управлінських команд, що готові залучати інвестиції. Але з іншого боку, найбільш актуальною загрозою на сьогодні є втрата трудового ресурсу. І тому, реформа децентралізації, яка змінює якість життя українців, послуг, інфраструктури є дуже важливою. Вона дозволить залучити бізнес, інвестиції до розвитку громад, а отже, втримати людський ресурс. Переконаний, що нові інвестиційні можливості України сьогодні розкриваються через ключові реформи – енергоефективність та децентралізацію. Європейські інвестиційні плани можуть бути пов’язані саме з цими реформами. Інвестори і бізнес зацікавлені у підсиленні кадрового потенціалу країни. І ми готові співпрацювати в цьому напрямку для зміцнення комунікації між місцевим самоврядуванням, Урядом і бізнесом», – підкреслив урядовець.

Система Orphus