Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відзнаку «Золоте серце Кременчука» вручили колективам навчальних закладів міста

Традиція щодо відзначення найактивніших учасників благодійної акції «Серце до серця» серед закладів, установ та організацій міста продовжується. Сьогодні відзнаку «Золоте серце Кременчука», яку цьогоріч запроваджено вперше,  було вручено колективам дошкільного закладу №46, Кременчуцького інституту  вищого навчального закладу «Університет Альфреда Нобеля» та Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І. Литвиненка.
Передаючи відзнаку,  міський голова Віталій Малецький  подякував благодійникам  за небайдужість до маленьких кременчужан із вадами здоров’я та  за готовність прийти на допомогу тим, хто її потребує. Кожного року акція «Серця до серця» б’є нові рекорди. Цьогорічний рекорд понад півмільйона гривень – є спільною перемогою усіх, хто до неї долучився та перейнявся проблемами дітей з вадами слуху, повідомляють у міській раді.
Як зазначила регіональний представник БФ «Серце до серця» Світлана Пищита, серед рекордсменів акції «Серце до серця – 2018» – колектив дошкільного закладу №46.
Він  вцілому зібрав найбільшу суму благодійних коштів і найбільше коштів у розрахунку на одного учасника.  Колектив Кременчуцького  інституту  вищого навчального закладу «Університет Альфреда Нобеля» зібрав  3 тис. гривень та  у розрахунку на одного благодійника став рекордсменом, а в рамках благодійної акції «Серце до серця – 2018» студентами та педагогами Кременчуцького медичного коледжу ім. В.І. Литвинека було зібрано найбільшу суму, що становить понад 9  тисяч гривень.