Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України”: Полтавщина ділиться досвідом об’єднання територіальних громад

Сьогодні Полтаву відвідала делегація з Луганської та Донецької областей. В облдержадміністрації Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ділився досвідом об’єднання територіальних громад Полтавщини.

“З 2015 року на Полтавщині створено 43 ОТГ. Лише минулого року з’явилось 20 ОТГ. Омельницька та Семенівська ОТГ — найдієвіші громади області. Керівники цих громад роблять все можливе й не можливе для розвитку своєї місцевості”, – зазначила директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко.

Також Інна Сергіївна розповіла про кращі практики впровадження механізмів співпраці з громадськістю та міжмуніципального співробітництва та про досвід громад із залучення та реалізації проектів міжнародної технічної допомоги.

Учасників ознайомили з новими підходами та технологіями, залучення та акумуляції ресурсів для розвитку громад, а також надали основи практичної діяльності влади, громади та організацій громадянського суспільства, бізнесу у питаннях вирішення різноманітних проблем громад.

Сьогодні делегація відвідає Полтавський навчально-виробничий центр (Проект ПРООН) та Кризовий Центр, створений в рамках Проекту ЄС «Полтавська область для ВПО».

Протягом трьох днів представники Луганської та Донецької областей перебуватимуть на Полтавщині.
У Решетилівському районі відвідають Центр культури та дозвілля «Оберіг», Решетилівський районний Краєзнавчий музей, художній ліцей та Решетилівську майстерню художніх виробів «Соломія».

Також побувають у Миргороді та Нових Санжарах.