Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Ветерани Полтави переграли “Зірок українського футболу” (ФОТО)

Під акомпанемент дощу на стадіоні “Локомотив” у Полтаві зустрілися дві класних ветеранських команди: що не ім’я – то зірка! Про це йдеться на офіційному сайті ФК “Ворскла“.

Діями збірної України керував Микола Павлов, а на сусідній лавці раз по раз, як у найкращі часи у Вищій лізі, підказував щось підопічним Віктор Пожечевський.

Ветеранів полтавського футболу з капітанською пов’язкою на поле вивів Юрій Мармач, а столичних гостей – Олег Саленко. Зіграли два тайми по півгодини. У першій частині гри голів не забивали, зате в другій ніби згадали, заради чого збиралися. Відкрив рахунок у зустрічі Олександр Мелащенко. Подвоїв перевагу ветеранів Полтави Постранський (голкіпер), який вийшов грати у полі. Чудовим “черпачком” метрів з 35-ти Віталій закинув колезі по амплуа “за комірець” – 2:0. Згодом ще й автогол ветеранської збірної трапився, але столичні швидко відквитали один гол. Відзначимо, що за “збірну” забив свій трудовий м’яч легенда полтавського футболу Іван Шарій, зробивши рахунок 3:2. Екс-ворсклянин Володимир Олефір зі збірної Полтави замкнув дальню штангу, і це вже 4:2 на користь місцевих. Незважаючи на вік, майстри обох команд, освіживши склади замінами, підтримували хороший темп гри наприкінці зустрічі. Після третього голу ветеранів України майже одразу прозвучав фінальний свисток – 4:3 за полтавцями. Обійми друзів-колег на полі, а на трибунах оплески на честь зірок футболу минулих років, на яких мали б рівнятися і професійні виконавці сьогодення.